Producenci

Producenci:

- Darymex - Przedsiębiorstwo Darymex to producent wysokiej jakości pościeli, które już od ponad dwudziestu lat działa na polskim rynku. Firma ta to jeden z popularniejszych i bardziej cenionych wytwórców pościeli w naszym kraju. Darymex posiada nie tylko bardzo dobrze wyszkoloną i doświadczoną kadrę, ale również niezwykle bogate z aplecze technologiczne, dzięki czemu firma może oferować pościel, przy której tworzeniu wykorzystywane są najnowsze metody i urządzenia.

- Greno jest przedsiębiorstwem z branży tekstylnej, które nie ogranicza się do produkowania wysokiej jakości pościeli – Greno tworzy nowe trendy we wzornictwie związanym z tą branżą, lansuje nowe pomysły i propaguje nowoczesny design. Pościel Greno to więc nie tylko wysokiej jakości tkaniny, ale i ciekawe desenie i interesujące, przykuwające oko kolory. Greno to wspaniałe materiały i wysoka trwałość kolorów.

- Uniontex - Przedsiębiorstwo Darymex to producent wysokiej jakości pościeli, które już od ponad dwudziestu lat działa na polskim rynku. Firma ta to jeden z popularniejszych i bardziej cenionych wytwórców pościeli w naszym kraju. Darymex posiada nie tylko bardzo dobrze wyszkoloną i doświadczoną kadrę, ale również niezwykle bogate z aplecze technologiczne, dzięki czemu firma może oferować pościel, przy której tworzeniu wykorzystywane są najnowsze metody i urządzenia.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia (pn. - pt. 8-16) 787 787 424
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium