Zwrot towaru

Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość

Szanowny Kliencie, w sklepie Bella Storia masz prawo odstąpić od umowy sprzedaży w terminie 30 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny (dotyczy Konsumentów). 

Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 30 dni od dnia w którym Klient wszedł w posiadanie zamówionych towarów lub w którym osoba trzecia, inna niż przewoźnik i wskazana przez Klienta weszła w posiadanie zamówionych Towarów.

Prawo do odstąpienia od umowy przez konsumenta jest wyłączone w przypadku umowy, w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb (np. przeszycie poszewek lub poszwy na kołdrę).

Prawo do odstąpienia od umowy jest wyłączone w przypadku klientów niebędących Konsumentami.

Skorzystaj z opcji łatwego zwrotu. Nie musisz drukować formularza zwrotu - wszystko wypełnisz on-line, a do tego zamówisz kuriera (opcja płatna). 

Przejdź do formularza on-line i zamów kuriera

Aby dokonać zwrotu towaru w tradycyjny sposób, prosimy o wydrukowanie i wypełnienie formularza zwrotu (do pobrania poniżej). Zwracane towary wraz z formularzem prosimy zapakować i odesłać na poniższy adres:

Sklep Bella Storia
ul. Hajduki 15
41-600 Świętochłowice

Zwrotu pieniędzy dokonujemy w terminie do 7 dni kalendarzowych, licząc od dnia odstąpienia umowy na odległość przez Konsumenta. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem.

Pamiętaj!

  • O zwrocie towaru lub wymianie możesz nas poinformować pisząc na adres sklep@bellastoria.pl, dzięki czemu będziemy mogli w możliwie jak najkrótszym czasie dokonać zwrotu lub wymiany.
  • W razie możliwości prosimy o odesłanie produktu/ów w oryginalnym opakowaniu.
  • Przesyłkę nadaj najlepiej kurierem lub jako list/paczka polecony/a. To zapewni gwarancję dostarczenia do nas przesyłki.
  • Nie przyjmujemy zwrotów nadanych do nas za pobraniem.
  • Koszt zwrotu lub wymiany należy do Klienta.Do pobrania w przypadku zwrotu:

Formularz odstąpienia od umowy (.pdf)
Formularz odstąpienia od umowy (.doc)

Warunki odstąpienia od umowy zawartej na odległość określone są szczegółowo w regulaminie Sklepu Bella Storia § 8 (konsumenci) oraz § 9 (przedsiębiorcy).

Możliwość zwrotu towarów w ciągu 30 dni nie narusza ani nie ogranicza praw konsumenta do odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni bez podania przyczyny, zgodnie z ustawą z dnia 20 maja 2014 r. o prawach konsumenta. Wszelkie dodatkowe warunki obowiązują dopiero po upłynięciu 14-dniowego ustawowego terminu.

 

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia (pn. - pt. 8-16) 787 787 424
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium