Zwrot towaru

Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość

Szanowny Kliencie, w sklepie Bella Storia masz prawo odstąpić od umowy sprzedaży w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny (dotyczy Konsumentów). 

Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym Klient wszedł w posiadanie zamówionych towarów lub w którym osoba trzecia, inna niż przewoźnik i wskazana przez Klienta weszła w posiadanie zamówionych Towarów.

Prawo do odstąpienia od umowy przez konsumenta jest wyłączone w przypadku umowy, w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb (np. przeszycie poszewek, poszwy na kołdrę, zasłony firany itp.).

Prawo do odstąpienia od umowy jest wyłączone w przypadku klientów niebędących Konsumentami.

Skorzystaj z opcji łatwego zwrotu. Nie musisz drukować formularza zwrotu - wszystko wypełnisz on-line, a do tego zamówisz kuriera (opcja płatna). 

Przejdź do formularza on-line i zamów kuriera

Aby dokonać zwrotu towaru w tradycyjny sposób, prosimy o wydrukowanie i wypełnienie formularza zwrotu (do pobrania poniżej). Zwracane towary wraz z formularzem prosimy zapakować i odesłać na poniższy adres:

Sklep Bella Storia
ul. Hajduki 15
41-600 Świętochłowice

Zwrotu pieniędzy dokonujemy w terminie do 7 dni kalendarzowych, licząc od dnia odstąpienia umowy na odległość przez Konsumenta. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem.

Pamiętaj!

  • O zwrocie towaru lub wymianie możesz nas poinformować pisząc na adres sklep@bellastoria.pl, dzięki czemu będziemy mogli w możliwie jak najkrótszym czasie dokonać zwrotu lub wymiany.
  • W razie możliwości prosimy o odesłanie produktu/ów w oryginalnym opakowaniu.
  • Przesyłkę nadaj najlepiej kurierem lub jako list/paczka polecony/a. To zapewni gwarancję dostarczenia do nas przesyłki.
  • Nie przyjmujemy zwrotów nadanych do nas za pobraniem.
  • Koszt zwrotu lub wymiany należy do Klienta.Do pobrania w przypadku zwrotu:

Formularz odstąpienia od umowy (.pdf)
Formularz odstąpienia od umowy (.doc)

Warunki odstąpienia od umowy zawartej na odległość określone są szczegółowo w regulaminie Sklepu Bella Storia § 8 (konsumenci) oraz § 9 (przedsiębiorcy).

 

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia (pn. - pt. 8-16) 787 787 424
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium