Zestaw 2 ręczników Mąż Żona Biały + Srebrny 2 x 50x90 Eurofirany
tel. 787 787 424
(pn.-pt. 8:00-16:00) Zapłać za 30 dni z
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Biało-srebrny komplet ręczników Mąż Żona Eurofirany 50x90 cm
Biało-srebrny zestaw składa się z 2 ręczników w rozmiarze 50x90 cm - 2 sztuki. Ręczniki są ozdobione haftowanymi napisami "Mąż" i "Żona", dlatego świetnie sprawdzają się jako komplet dla pary. Rozmiar 50x90 cm jest wygodny po prysznicu, do włosów, do twarzy i jako ręcznik gościnny. Biel ze srebrem wygląda elegancko, jasno i subtelnie, dobrze pasując do łazienek glamour, hotelowych, klasycznych oraz nowoczesnych.
Gramatura 400 g/m2 i chłonna bawełna
Ręczniki wykonano ze 100% bawełny frotte o gramaturze 400 g/m2. Są miękkie, chłonne i przyjemne dla skóry. Srebrny akcent dodaje całości odświętnego wyglądu, a haftowane napisy sprawiają, że komplet ma bardziej osobisty, pamiątkowy charakter.
Pudełko prezentowe dla dwojga
Zestaw jest pakowany w estetyczne pudełko z okienkiem. To praktyczny i elegancki prezent na ślub, rocznicę, Walentynki, parapetówkę lub święta.
Dane techniczne
| Materiał | frotte |
| Skład tkaniny | bawełna 100% |
| Gramatura | 400g/m2 |
| Dominujący kolor | biały |
| Dodatkowy kolor | srebrny |
| Rozmiar ręcznika | 50x90 cm |
| Temperatura prania | 40°C |
