Sposoby płatności

W sklepie Bellastoria.pl przyjmujemy następujące płatności:


1. Za pobraniem – przy odbiorze przesyłki u kuriera firmy DPD.

2. Przelewem – na niżej wskazany numer konta bankowego:

mBank: 51 1140 2004 0000 3102 4842 8230

Sklep Bella Storia
ul. Cieszyńska 16
41-500 Chorzów
W tytule proszę podać "zamówienie nr ..."

Klient, po wybraniu opcji płatności przelewem, jest zobowiązany do natychmiastowego uiszczenia opłaty za złożone zamówienie, nie dłużej jednak niż w ciągu 7 dni od daty złożenia. W przeciwnym wypadku zamówienie zostaje usunięte.    

3. Płatność online za pośrednictwem Przelewy24.

Autoryzacji płatności online i kartą kredytową dokonuje profesjonalny system realizacji transakcji płatniczych online Przelewy24. Klient po wybraniu opcji płatności zostaje przekierowany do serwisu, umożliwiającego autoryzację transakcji.

System Przelewy 24 oferuje przelewy transferowe - podczas finalizowania zakupu wszystkie szczegóły przelewu są wypełniane automatycznie. Dzięki temu kupujący nie musi ręcznie wprowadzać kwoty ani numeru zamówienia, numeru rachunku, nazwy sklepu ani innych danych niezbędnych do poprawnego wykonania wpłaty.
W systemie Przelewy24 można dokonać transakcji następującymi przelewami transferowymi: 

System Przelewy24 obsługuje również płatności z pozostałych kont - polegają na wykonaniu przelewu na wskazane konto przez dotpay - taki przelew jest automatycznie księgowany i widoczny przez nasz sklep, dzięki czemu możemy niezwłocznie rozpocząć proces realizacji zamówienia.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Kurier DPD) już od 399,00 zł.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium