Zestaw 3 ręczników Eva Minge 17 Czarny Eurofirany

bb5fc57e35984bc98f7ec2ebe8f158c2
  • nowość
Status: dostępny
Wysyłka: 1-2 dni robocze
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Zamów telefonicznie
tel. 787 787 424
(pn.-pt. 8:00-16:00)
Zapłać za 30 dni z
Cena: 243,00 zł

Cena regularna:

243.00
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Kod produktu: ef-mh-r-kpl-eva17-3-czar-500
Haft
Haft na poszewce, pościeli i ręcznikach
Zamów personalizację swojego produktu!

Opis

Czarny komplet ręczników Eva Minge do łazienki z wyrazistym stylem

W skład zestawu wchodzą 3 ręczniki: 30x50 cm - 1 sztuka, 50x90 cm - 1 sztuka oraz 70x140 cm - 1 sztuka. To komplet, który odpowiada na najczęstsze potrzeby w łazience i pozwala stworzyć spójny zestaw tekstyliów w jednym kolorze. Mały ręcznik 30x50 cm sprawdzi się przy umywalce do dłoni lub twarzy, średni 50x90 cm będzie praktyczny po prysznicu, do włosów albo jako ręcznik uniwersalny, a duży 70x140 cm posłuży jako komfortowy ręcznik kąpielowy. Czarna kolorystyka nadaje całości elegancki, zdecydowany wygląd i dobrze podkreśla nowoczesne aranżacje. To świetny wybór do łazienek w stylu glamour, loft, modern classic, minimalistycznym oraz hotelowym.

Gramatura 500 g/m2 i przyjemna bawełna frotte

Ręczniki zostały wykonane z bawełny frotte o gramaturze 500 g/m2. Dzięki temu są mięsiste, miękkie i chłonne, a podczas użytkowania dają poczucie komfortu po kontakcie ze skórą. Gramatura 500 g/m2 jest ważna dla klientów szukających ręczników dobrej jakości, ponieważ wpływa na chłonność, puszystość i ogólne wrażenie solidności. Materiał skutecznie osusza ciało po kąpieli i dobrze sprawdza się w codziennym rytmie domowym. Czarny ręcznik jest też bardzo dekoracyjny: może stworzyć kontrast z jasnymi płytkami, uzupełnić ciemną armaturę albo podkreślić eleganckie dodatki w kolorze złota, srebra lub chromu.

Eva Minge by Eurofirany i gotowy prezent w pudełku

Kolekcja Eva Minge by Eurofirany wyróżnia się projektowym charakterem, modowym detalem i ozdobną bordiurą, która dodaje ręcznikom stylu premium. To komplet dla osób, które chcą kupić ręczniki praktyczne, ale również atrakcyjne wizualnie. Zestaw jest zapakowany w estetyczne kartonowe pudełko, dlatego od razu sprawdzi się jako prezent. Taki komplet można wręczyć na ślub, rocznicę, parapetówkę, święta, urodziny albo jako elegancki upominek dla osoby urządzającej mieszkanie. Ręczniki są użyteczne, prezentują się efektownie i stanowią produkt, który nie trafia do szuflady na później, tylko od razu znajduje miejsce w codziennym użytkowaniu.

Dane techniczne

Materiał frotte
Skład tkaniny bawełna 100%
Gramatura 500g/m2
Dominujący kolor czarny
Dodatkowy kolor beżowy
Rozmiar ręcznika 30x50 cm + 50x90 cm + 70x140 cm
Temperatura prania 40°C

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia (pn. - pt. 8-16) 787 787 424
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium