Zestaw 3 ręczników Eva Minge 22 Czarny Eurofirany

a7fe8733a99d7fcc39debe1eeeccf5dd
  • nowość
Status: dostępny
Wysyłka: 1-2 dni robocze
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Zamów telefonicznie
tel. 787 787 424
(pn.-pt. 8:00-16:00)
Zapłać za 30 dni z
Cena: 249,00 zł

Cena regularna:

249.00
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Kod produktu: ef-mh-r-kpl-eva-22-3-czar-500
Haft
Haft na poszewce, pościeli i ręcznikach
Zamów personalizację swojego produktu!

Opis

Elegancki czarny komplet ręczników Eva Minge do nowoczesnej łazienki

Ten zestaw obejmuje 3 ręczniki w najbardziej praktycznych rozmiarach: 30x50 cm - 1 sztuka, 50x90 cm - 1 sztuka oraz 70x140 cm - 1 sztuka. Dzięki temu komplet sprawdzi się jako pełne wyposażenie łazienki domowej, łazienki dla gości albo elegancki zestaw tekstyliów do nowego mieszkania. Mały ręcznik można wykorzystać przy umywalce do dłoni lub twarzy, średni będzie wygodny po prysznicu, do włosów albo codziennej pielęgnacji, a duży ręcznik kąpielowy pozwoli komfortowo otulić ciało po kąpieli.

Wysoka jakość, miękkość i chłonność

Ręczniki wykonano z wysokiej jakości bawełny frotte o gramaturze 500 g/m2. To gramatura, która daje bardzo dobry balans między miękkością, chłonnością i wygodą codziennego użytkowania. Materiał jest przyjemny w dotyku, dobrze pochłania wilgoć i daje poczucie solidnego, mięsistego ręcznika, który nie jest cienkim dodatkiem, lecz pełnowartościowym tekstylium łazienkowym. Czarny kolor nadaje kompletowi zdecydowany, elegancki i nowoczesny charakter. Taki odcień świetnie pasuje do łazienek urządzonych w stylu glamour, loftowym, minimalistycznym, hotelowym oraz klasycznym z mocniejszym akcentem kolorystycznym.

Kolekcja Eva Minge i opakowanie prezentowe

Kolekcja Eva Minge by Eurofirany wyróżnia się projektowym podejściem do tekstyliów domowych. Ozdobna bordiura podkreśla modowy charakter kompletu i sprawia, że ręczniki wyglądają efektownie zarówno złożone na półce, jak i zawieszone przy wannie lub umywalce. To propozycja dla osób, które oczekują od ręczników nie tylko funkcjonalności, ale też eleganckiego wyglądu i dopracowanego detalu. Zestaw jest zapakowany w estetyczne kartonowe pudełko, dlatego bardzo dobrze sprawdzi się jako gotowy prezent. Można wręczyć go z okazji ślubu, rocznicy, parapetówki, urodzin, świąt albo jako praktyczny upominek do nowego domu. To prezent, który łączy wysoką jakość, codzienną użyteczność i stylową oprawę.

Dane techniczne

Materiał frotte
Skład tkaniny bawełna 100%
Gramatura 500g/m2
Dominujący kolor czarny
Dodatkowy kolor biały
Rozmiar ręcznika 30x50 cm + 50x90 cm + 70x140 cm
Temperatura prania 40°C

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia (pn. - pt. 8-16) 787 787 424
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium