Zestaw 3 ręczników Eva Minge 15 Czarny Eurofirany
tel. 787 787 424
(pn.-pt. 8:00-16:00) Zapłać za 30 dni z
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Czarny komplet ręczników Eva Minge z motywem dekoracyjnym
W zestawie znajdują się 3 ręczniki: 30x50 cm - 1 sztuka, 50x90 cm - 1 sztuka oraz 70x140 cm - 1 sztuka. Tak dobrany komplet pozwala wygodnie wyposażyć łazienkę w trzy najważniejsze rozmiary. Najmniejszy ręcznik dobrze sprawdza się przy umywalce, do dłoni i twarzy, średni jest praktyczny po szybkim prysznicu, podczas pielęgnacji włosów lub jako ręcznik dla gości, a największy ręcznik kąpielowy 70x140 cm daje komfort po kąpieli. Czarny kolor podkreśla elegancję i nowoczesny charakter zestawu. To odcień, który pasuje do łazienek glamour, loftowych, minimalistycznych, hotelowych i klasycznych, szczególnie tam, gdzie dodatki mają budować wyraźny, stylowy kontrast.
Miękkość, chłonność i gramatura 500 g/m2
Ręczniki zostały wykonane z bawełny frotte o gramaturze 500 g/m2. Dzięki temu są miękkie, chłonne i przyjemne dla skóry, a jednocześnie mają odpowiednią mięsistość, która kojarzy się z tekstyliami dobrej jakości. Gramatura 500 g/m2 jest praktyczna w codziennym użytkowaniu, ponieważ ręczniki skutecznie pochłaniają wilgoć, dobrze osuszają ciało i pozostają wygodne po praniu oraz suszeniu zgodnym z zaleceniami producenta. Bawełniana struktura frotte sprawia, że komplet nadaje się do codziennych rytuałów pielęgnacyjnych po kąpieli, prysznicu, myciu twarzy czy korzystaniu z łazienki przez gości. To zestaw, który łączy funkcję użytkową z mocnym efektem wizualnym.
Styl Eva Minge i gotowy pomysł na prezent
Ręczniki z kolekcji Eva Minge by Eurofirany wyróżniają się designerskim wykończeniem inspirowanym światem mody. Ozdobna bordiura i elegancki charakter kolekcji sprawiają, że komplet może być traktowany jako element aranżacji łazienki, a nie tylko podstawowe wyposażenie. Zestaw zapakowano w estetyczne kartonowe pudełko, które podnosi jego wartość prezentową i ułatwia wręczenie bez dodatkowego pakowania. To bardzo dobry wybór na ślub, rocznicę, parapetówkę, święta, urodziny albo prezent dla osoby, która urządza mieszkanie i docenia praktyczne dodatki w eleganckim wydaniu. Komplet wygląda luksusowo, jest funkcjonalny i będzie używany na co dzień.
Dane techniczne
| Materiał | frotte |
| Skład tkaniny | bawełna 100% |
| Gramatura | 500g/m2 |
| Dominujący kolor | czarny |
| Dodatkowy kolor | czarny |
| Rozmiar ręcznika | 30x50 cm + 50x90 cm + 70x140 cm |
| Temperatura prania | 40°C |
